logo twoja czestochowa.pl
Informacje z Częstochowy i okolic
Dzisiaj jest: 18.03.2018
Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly
Częstochowa od -9°C do -4°C
[20.11.2017]

Umowa o współpracy AZS Częstochowa z Eco-Team AZS 2020 podpisana!

Sport

Działacze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”, którzy prowadzą klub Eco Team AZS 2020 podpisali w piątek porozumienie o współpracy z włodarzami I-ligowego AZS-u Częstochowa. 

W klubie Tori odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”. SKF znane jest z tego, że prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w swoim klubie AZS 2020 Częstochowa, który jest aktualnym mistrzem Polski kadetów! 

Choć od początku tegorocznego sezonu drużyny grają pod nazwą Eco Team AZS 2020 Częstochowa to podczas konferencji prasowej szerzej zaprezentowano też głównego sponsora klubu: firmę Eco Team Sp. z o. o. 

W konferencji prasowej wzięli udział: prezes AZS Częstochowa S.S.A. Kamil Filipski, prezes firmy Eco Team Sp. z. o. o. Jerzy Pałuszka oraz prezes SKF Częstochowska Siatkówka Wojciech Pudo. 

Prezes Pudo jak na gospodarza przystało otworzył spotkanie. - Witam wszystkich i dziękuję za przybycie – powiedział szef SKF Częstochowska Siatkówka. - Dla naszego klubu nadchodzą lepsze czasy. 

Podczas spotkania doszło do dwóch ważnych akcentów: Prezesi AZS-u Częstochowa Kamil Filipski i prezes SKF Częstochowska Siatkówka Wojciech Pudo podpisali porozumienie o współpracy. Działacze Eco Team AZS 2020 zaprezentowali też szerzej swojego nowego sponsora: częstochowską firmę Eco Team oraz nowe koszulki zawodników. 

- Klub sportowy jest jak firma – dodał prezes Eco Team Jerzy Pałuszka. - Raz są wzloty, a innym razem upadki. Mam nadzieję, że siatkarze będą odnosić jednak same sukcesy. 

Prezes Pudo cieszył się, że firma Eco Team została strategicznym i tytularnym sponsorem klubu. - To firma z Częstochowy – dodaje Pudo. - Dzięki temu będziemy promować lokalny biznes. Ale nie zapominamy też o innych częstochowskich sponsorach: między innymi o firmach Wulkan, Ragnar CarsHalplastFlyspot czy Urzędzie Miasta Częstochowy. Mamy 7 zawodników w SMS-ie Spała. To reprezentanci Polski. Cieszymy się, że dobra opinia o naszym klubie idzie w Polskę i zgłaszają się do nas utalentowani zawodnicy z kraju. Celem naszego stowarzyszenia jest to, aby dostarczać wyszkolonych zawodników do AZS-u Częstochowa. Dziękuję moim poprzednikom, którzy stworzyli Stowarzyszenie i powierzyli nam kontynuację. W tym sezonie też będziemy walczyć o medale. 

  

Zadowolony z podpisania umowy był też prezes AZS-u Częstochowa SSA. Kamil Filipski. - Z ogromnymi nadziejami podchodzimy do tego porozumienia – mówił prezes Filipski. - Mamy nadzieję, że młodzież z Eco Team AZS 2020 będzie grać jak najlepiej i zdobywać medale, a najlepsi siatkarze będą zasilać AZS Częstochowa. Warto by nasi wychowankowie z AZS-em w sercu grali w przyszłości w naszym klubie. 

Trwają rozgrywki w I lidze śląskiej mężczyzn (dawna III liga) oraz w rozgrywkach młodzieżowych. We wszystkich kategoriach Eco Team AZS 2020 Częstochowa ma swoje drużyny. W I lidze śląskiej drużyna prowadzona przez trenera Wojciecha Pudo po 8 kolejkach ma na koncie 14 punktów i zajmuje wysokie 3. miejsce. W rozgrywkach juniorów klub wystawił dwa zespoły. W najsilniejszej grupie juniorzy Eco Team AZS 2020 po 6 rozegranych meczach są na 3. miejscu. Druga drużyna juniorów Eco Team AZS 2020 po 5 meczach w swojej grupie zajmuje 2. miejsce. W kategorii kadetów Eco Team AZS 2020 po 5 spotkaniach plasuje się na 3. miejscu. Klub wystawił też swój zespół w kategorii młodzików. 

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie wszystkie drużyny młodzieżowe AZS 2020 Częstochowa zdobyły medale w rozgrywkach mistrzostw województwa śląskiego (złoto i dwa srebra) i awansowały do rozgrywek mistrzostw Polski. Kadeci AZS-u 2020 Częstochowa wywalczyli w Olecku złote medale i mistrzostwo Polski kadetów. Eco Team AZS 2020 ma też swoich siatkarzy w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale, którzy zasilą zespół podczas finałów mistrzostw województwa śląskiego. 

Eco Team AZS 2020 Częstochowa to jeden z najlepszych siatkarskich młodzieżowych klubów w województwie śląskim, a także w Polsce. W tym sezonie młodzi siatkarze AZS 2020 Częstochowa będą bronić tytuł mistrzów Polski kadetów. 

Sport
AZS już jutro w finale I Ligi?
Sukces pięściarzy KS „Start"!
Więcej »
Imprezy w Częstochowie
Koncert - Stare Dobre Małżeństwo
12.02.2017
"Klimakterium 2 ..."
12.11.2016
Więcej imprez »
Ogłoszenia
[Dam prace] Spedytor Krajowy/Międzynarodowy
[Dam prace] Programista Java / Starszy Programista Java
[Dam prace] Osoba do wykładania asortymentu w Częstochowie /Merchandiser/
[Dam prace] OBSŁUGA KLIENTA W RESTAURACJI
[Sprzedam] Roznoszenie ulotek reklamowych
[Dam prace] Praca od zaraz
[Dam prace] Kierownik Restauracji - Częstochowa
[Szukam pracy] Koszenie traw, nieużytków, drzewek itp
[Sprzedam] SPRZEDAM SKLEP Z CZĘŚCIAMI SAMOCHODOWYMI !!!
[Dam prace] Kierowca C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech
[Dam prace] Pracownik budowlany - NIEMCY
[Dam prace] Kelner-kelnerka - NIEMCY
[Dam prace] Monter wodno - kanalizacyjny - NIEMCY
[Dam prace] praca w hotelach
[Sprzedam] Sprzątanie po zmarłym zgonie
[Sprzedam] Suknia ślubna
[Sprzedam] Wózek Tako Jumper
[Dam prace] praca w restauracji
[Nieruchomości] Sprzedam mieszkanie
[Nieruchomości] Zgubiono legitymacje szkolną
[Dam prace] Praca w odszkodowaniach
[Szukam pracy] Korepetycje z TPL-u Częstochowa
[Nieruchomości] Sprzedam mieszkanie
[Sprzedam] Wózek Roan Marita głeboko-spacerowy
[Sprzedam] Sprzedam baleriny włoskiej firmy Bagatt
[Dam prace] OFERTA PRACY ! Duże zarobki !
[Kupie] KUPIE stare ordery,medale
[Szukam pracy] Licencjonowany doradca zawodowy
[Oddam] Ratujemy nóżkę Rayyana
[Sprzedam] Kostka granitowa,kamień murowy. Tanio!!!
[Sprzedam] Sprzedania Xperię mini pro
[Sprzedam] Sprzedam trampki converse
[Sprzedam] Sprzedam samochód
Zdrowie
Tylko jedna bramka padła w meczu Rakowa z Polonią Bytom
Bezpłatna kolonoskopia - przebadaj się !
Reklamy